(096) 979-23-02 (095) 217-70-61

Дизайн радіатори

Сьогодні у Вас є унікальна можливість придбати дизайн радіатори за найкращою ціною на ринку України. Ви можете не тільки прикрасити свій інтер'єр, але і обладнати свій будинок якісними обігрівачами європейського виробництва. Великий вибір моделей, розмірів і конструкцій. Вони не тільки Вас обігрію холодними вечорами, але і впишуться в Ваш дизайн і будуть виглядати як шедевр світового живопису. Не мало, важливо звернути увагу на їх технічні характеристики. Надійні, безпечні, висока тепловіддача, довгий термін служби. Вся продукція на гарантії і сертифікована. Скористайтеся можливістю прикрасити і зігріти свій будинок.
Дизайнерські радіатори

Найчастіше опалювальні радіатори асоціюються з чавунними батареями, популярними при Радянському Союзі. Зроблені на совість, вони порядком спотворювали інтер'єр громіздкістю і простотою. Тому подібні конструкції приховували під кованими решітками або портьєрами. Але дизайнери впоралися з цією проблемою, створивши багатофункціональні і привабливі радіатори.

Сучасні дизайн радіатори справляються з безпосереднім завданням обігріву приміщення, і естетично не вибиваються із загального оформлення. Для створення такої побутової техніки використовуються різні матеріали: чавун, сталь, деякі сорти деревини, міцне скло, сплав міді та алюмінію.
Експлуатаційні характеристики
 
Оригінальна конструкція, авторський дизайн і естетика не залишаться без уваги покупця. Але чи виконують дизайнерські радіатори пряму функцію обігріву приміщення на 100%? Для цього варто розібратися з особливостями опалювального обладнання цього виду. Всі вироби виготовляються за сучасними стандартами якості і мають такі характеристики:

   
різноманітність моделей і конструкцій - існують химерні форми і варіанти з настінним і підлоговим кріпленням;
   
надійність і безпека - дизайн радіатори адаптовані під установку в дитсадках і поліклініках з радянською системою опалення;
   
простота - використання техніки не вимагає професійних навичок;
   
економічність і доступність - вбудований регулятор температури дозволяє економити теплову енергію;
 
міцність - додаткове покриття захищає дизайнерські радіатори від корозії металу, механічних пошкоджень і перепаду температур.

Гармонія і безпека

Сучасні виробники пропонують дизайнерські радіатори звичної вертикальної і горизонтальної форми, а також моделі з нестандартними рішеннями. Стосується це і до кольорової гами, тепер покупцеві доступна класика, модерн або арт-хауз.

Важливо, що світові виробники враховують не тільки зовнішній вигляд і конфігурації опалювальної техніки, а й безпеку. Скошені кути, захисні крани і абстрактні м'які форми не є небезпечними маленьким дітям і домашнім тваринам. Тому подібна опалювальна техніка заслуговує на увагу покупців.

Наверх