(096) 979-23-02 (095) 217-70-61

Радіаторні комплектуючі

У цьому розділі ви можете вибрати радіаторний кран від трьох найбільших європейських компаній: Danfoss, Schlosser і Valtec. Запірно-регулюючі та термостатичні крани постануть перед вами в кращому вигляді. Величезний асортимент кранів різних розмірів і відмінних за своїм дизайном. Термін служби кранів компанії Valtec - 30 років, а гарантування обслуговування - 10 років.

Вигідні ціни та якість товарів зроблять свою справу, зайшовши в цей розділ нашого сайту, ви обов'язково купите радіаторний кран. Для кожного товару представлений технічний паспорт продукції, який ви можете завантажити у форматі pdf, а це дуже зручно. Також цей факт доводить те, що наш магазин не займається шахрайством і продає своїм клієнтам тільки сертифіковані і якісні товари від виробника. При зв'язку з нашим магазином є можливість отримати знижку.

Радіаторний кран є невід'ємною частиною будь-якого сучасного радіатора. А хороший радіаторний кран від одного з кращих європейських виробників є запорукою тепла у вашому домі. Чи не переплачуйте двічі, купуйте крани для радіаторів тільки в нашому магазині. Знайте, що наш магазин гарантує європейську якість всіх наших товарів.

Наверх