(096) 979-23-02 (095) 217-70-61

Радіатори опалення

Радіатори опалення
 

Облаштовуючи будинок, важливо потурбуватися не тільки гармонійним інтер'єром, але і зручністю і комфортом. Один з чинників, безпосередньо впливає на ці показники - опалення. Вибрати ту чи іншу систему не так вже просто, адже всі вони мають унікальні характеристики, в яких легко заплутатися не професіонали. На цьому етапі Вам необхідна відповідальна компанія, фахівці якої допоможуть визначитися, який купити радіатор опалення, щоб він повністю відповідав вимогам і умовам експлуатації.

Нижче наводимо короткі описи найбільш популярних опалювальних систем.
Алюмінієві радіатори опалення

Для обігріву приватного будинку купити радіатор опалення такого типу буде дуже до речі. В основному завдяки широкому діапазону моделей різних габаритів і потужностей. До переваг даного виду також слід віднести легкість у використанні і догляді, і можливість купувати як цілої упаковкою, так і поштучно.
Біметалічні радіатори опалення

Хоча ці радіатори і застосовуються при автономному опаленні, спочатку вони проектувалися для центрального. Вони стійкі до гідравлічних перепадів тиску, характеризуються високою тепловіддачею і довгим терміном експлуатації. До можливих недоліків можна віднести необхідність в спеціальних інструментах для монтажу, однак ця проблема легко вирішується досвідченим майстром.
Сталеві радіатори опалення

Для таких систем характерні висока тепловіддача і непомітний дизайн, що дозволяє їм відповідати будь-якого інтер'єру. Серед сталевих радіаторів розрізняють:

    
трубчасті;
    
секційні;
    
панельні.

Вибираючи модифікацію, слід звернути увагу не тільки на зовнішність, а й на функціонал, враховуючи теплову потужність приладу.

Так панельні системи погано переносять гідроудари, в результаті яких можуть навіть повністю вийти з ладу. З цієї причини їх частіше купують для індивідуальних систем з можливістю контролю робочих показників.
Мідно алюмінієві радіатори опалення

Вони відносяться до конвекційному типу, так як всього лише 20% тепла передається за рахунок випромінювання. Конвекційне опалення володіє багатьма перевагами, головне з яких - рівномірний обігрів всього приміщення. Конструктивні особливості та матеріали обумовлюють велику нагрівальну поверхню зі швидкою тепловіддачею, що зменшує ризик опіку при контакті.
Чавунні радіатори опалення

З появою нових, більш сучасних моделей, ці системи поступово витісняються з ринку. Однак, якщо Ви зважилися купити радіатор опалення цього виду, рекомендуємо приділити особливу увагу догляду за ними, а саме їх внутрішньому очищенні. Це пов'язано з накопиченням забруднень і іржі, що може привести до втрати тепловіддачі. Щоб уникнути проблем, проводите чистку хоча б раз в три роки.
Купити радіатор опалення

Орієнтуючись на потреби клієнта, ми пропонуємо продукцію зарекомендували себе виробників за низькими цінами. Регулярні знижки і акції приємно Вас порадують.

Так, розвиваючись і крокуючи в ногу з часом, ми розширюємо модельний ряд, щоб Ви могли задовольнити не тільки технічні, а й естетичні потреби. Телефонуйте нам, і команда SISO GROUP докладе всіх зусиль, щоб Ви залишилися задоволені якістю товару і рівнем обслуговування.

Сучасні інноваційні системи опалення - це повний комплекс кращої продукції від світових брендів для систем опалення та водопостачання.

Опалення, в наш час, це один з найбільш ключових питань при благоустрою свого будинку. Є безліч чинників і проблем, з якими Ви можете зіткнутися. І тут важливо звернутися до відповідальної компанії, фахівці якої зможуть не тільки об'єктивно проконсультувати, але і запропонують Вам кращу ціну. Наша компанія, SISO GROUP, безперервно веде діалог зі своїми клієнтами для поліпшення свого каталогу продукції. У нас представлені найнижчі ціни на продукцію від найпопулярніших виробників, таких як:
 

Сталеві радіатори - KERMI, VOGEL & NOOT, NEWSTAR, PURMO
Алюмінієві радіатори - GLOBAL, ALLTERMO, FONDITAL, NOVA FLORIDA
Біметалічні радіатори - GLOBAL, ALLTERMO, RADIATORI, TIANRUN
Чавунні Retro радіатори - DEMRAD RETRO, RETRO STYLE, CARRON, GURATEC т.д.

А достаток знижок і акцій Вас приємно дивувати. У нас індивідуальний підхід до кожного покупця.
Ми не стоїмо на місці, у нас завжди збільшується модельні ряди радіаторів. Безліч варіантів дизайн радіаторів, Ви зможете підібрати на будь-який смак для свого інтер'єру. Звертаючись до команди SISO GROUP, Ви не тільки залишитеся задоволеними, але завжди будете звертатися до нас і з радістю давати про нас хороші рекомендації.

Наверх