(096) 979-23-02 (095) 217-70-61

Труби

Труби

Для справного функціонування трубопроводу вкрай важливо правильно вибрати труби. При виборі труб треба пам'ятати, що до них ставляться такі основні вимоги: довговічність, стійкість до зовнішніх і внутрішніх дій, варіанти установки і з'єднання і вартість. Всі ці вимоги повинні оптимально поєднуватися, щоб задовольнити будь-які запити покупця.
За матеріалом, з якого роблять труби, вони діляться на сталеві (оцинковані і немає), азбестоцементні, чавунні, пластмасові (поліетиленові, поліпропіленові та інші), металополімерні. Кожен вид труб в свою чергу поділяється на підвиди залежно від способу додаткової обробки матеріалу і речовин, з яких матеріал зроблений.
Поліпропіленові та зшиті поліетиленові труби мають велике число достоїнств, завдяки матеріалам виготовлення - вони стійкі до зовнішніх впливів, легко піддаються зварюванні і прості в установці, володіють гнучкістю і міцністю, можуть експлуатуватися при дуже низьких температурах (особливо добре з цим справляються зшиті поліетиленові труби). Єдиним недоліком таких труб є невисока міцність і той факт, що їх необхідно захищати від впливу прямих сонячних променів.
Металопластикові труби порівняно недавній винахід і являють собою багатошарову конструкції з поліетилену з прошарком з алюмінію. Це справді унікальні труби, з відмінною зносостійкістю (Не піддається корозії, всередині не скупчуються відкладення), неймовірною гнучкістю без втрати форми і міцності і великим терміном служби (до 50 років). При монтажі вони можуть з'єднуватися з будь-якими іншими видами труб. 

Наверх